Search by category:
Nazwa
ALE gotówka
Ocena
ALE gotówka
4.1 - 11 ocen
Strona internetowa
alegotowka.pl
Godziny kontaktu
7:00-22:00 (pn.-pt.) oraz 10:00-18:00 (sb.-nd.)
Kwota pożyczki
500 - 5000 zł
Okres pożyczki
7 - 30 dni
Darmowa pożyczka
2000 zł
Wymagany wiek
18 - 75 lat

Dla pierwszych klientów firmy Ale Gotówka przewidziana jest promocja darmowej pożyczki. Jej maksymalna kwota to 2000 złotych z możliwością pożyczki na okres 7, 14, 21 lub maksymalnie 30 dni. Kolejne pożyczki obejmują już limity wcześniejszych spłat – w przypadku uregulowania trzech zobowiązań finansowych, czwartą pożyczkę możemy zaciągnąć już na kwotę 4000 złotych. Maksymalną kwotą pożyczki w firmie Ale Gotówka jest 5000 złotych.

Pożyczki krótkoterminowe w Ale Gotówka przeznaczone są dla osób, które ukończyły 18. rok życia oraz nie widnieją w bazach Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej. Oprócz powyższych warunków, firma wymaga od pożyczkobiorców spełnienie podstawowych formalności . Rozpatrywanie wniosku o pożyczkę trwa kilka minut, przy czym w wyjątkowych sytuacjach proces ten może wydłużyć się maksymalnie do następnego dnia roboczego.

Ale Gotówka oferuje dwie metody weryfikacji; tradycyjną, polegającą na dokonaniu przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego złotego, oraz za pośrednictwem usługi Szybkiej Identyfikacji. W razie wątpliwości istnieje możliwość skontaktowania się z konsultantami, którzy pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 8:00 do 15:00.

Poniżej znajduje się miejsce na opinie – jeśli mają Państwo doświadczenia z krótkoterminowymi pożyczkami, zapraszamy do zostawienia swojej oceny. Zachęcamy również do przejrzenia dostępnego i aktualizowanego rankingu.

Ale gotówka opinie

  1. Potrzebowałem pieniędzy na wyjazd w lipcu, a wypłatę miałem dopiero w sierpniu. Pieniądze bardzo się przydały 🙂

    Odpowiedz

Komentarze artykułu