Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

Alfakredyt udziela pożyczek krótkoterminowych jedynie osobom, które ukończyłu 21. rok życia oraz nie posiada żadnych zaległości finansowych w instytucjach finansowych ani nie jest widoczny w bazach danych Biura Informacji Gospodarczej. Klienci mogą skorzystać z pierwszej pożyczki maksymalnie do 2000 złotych – rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi wówczas 0%. Kwoty kolejnych pożyczek mogą być już wyższe; najwyższą kwotą pożyczki krótkoterminowej jest 4000 złotych. Maksymalnym okresem pożyczki jest 30 dni.

Alfakredyt wymaga od osób rejestrujących się na stronie firmy dokonania opłaty rejestracyjnej w wysokości jednego grosza, w celu weryfikacji podanego numeru konta bankowego. Po poprawnej rejestracji, wypełnieniu wniosku oraz otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki, pieniądze mogą pojawić się na koncie pożyczkobiorcy w 15 minut od poinformowania klienta o decyzji.

Przelewy realizowane są w zarówno w dni robocze, jak i w weekendy. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00, zaś w soboty i w niedziele w godzinach 9:00-20:00. Wnioski przyjmowane są dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Zapraszamy Państwa do przejrzenia rankingu chwilówek i pożyczek ratalnych – udostępniamy również opinie. Poniżej mogą Państwo znaleźć opinie o danej ofercie pożyczki krótkoterminowej. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się zarówno z regularnie aktualizowanym rankingiem, jak i z dostępnymi niżej opiniami.

Alfakredyt opinie

Komentarze artykułu