Search by category:
Nazwa
Banknot
Ocena
Banknot
3.4 - 9 ocen
Strona internetowa
www.banknot.pl
Godziny kontaktu
9:00-18:00 (pn.-pt.)
Kwota pożyczki
500 - 5000 zł
Okres pożyczki
1 - 4 miesięcy
Darmowa pożyczka
BRAK
Wymagany wiek
18 - 70 lat

Banknot.pl oddaje klientom możliwość skorzystania z tak zwanej Odnawialnej Linii Pożyczkowej, w której koszty naliczane są za wykorzystane środki. Wypłaty przyznanych środków dokonywane przez klientów zmniejszają dostępną kwotę, zaś spłata zobowiązania powiększa dostępne limity. Koszty pożyczki nie są naliczane za wysokość przyznanej pożyczki, a za wypłaconą kwotę. Niezależnie od wysokości limitu, pożyczkobiorca zawiera umowę Odnawialnej Linii Pożyczkowej na cztery miesiące. Maksymalną przyznawaną kwotą może być do 5000 złotych.

By skorzystać z Odnawialnej Linii Pożyczkowej wymagane jest ukończenie 18. roku życia, brak posiadania jakichkolwiek zaległości w bazach Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej. Firma dokonuje analizy wiarygodności i zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy, po czym proponuje najwyższy możliwy limit, o ile ten nie jest zgodny z wnioskowaną przez klienta kwotą pożyczki.

Pożyczkobiorca zleca wypłatę środków z przyznanego limitu na stronie internetowej firmy. Po zleceniu wypłaty czas oczekiwania na sumę pieniędzy uzależnione jest od pracy banku oraz od usługi szybkich przelewów.

Zapraszamy również do zapoznania się z rankingiem ofert. Dostępne są również opinie o poszczególnych ofertach pożyczek krótkoterminowych i ratalnych. Opinie o Banknot.pl zamieszczone zostały w dolnej części strony.

Banknot.pl opinie

Komentarze artykułu