Search by category:
Nazwa
CreditStar
Ocena
CreditStar
4.2 - 13 ocen
Strona internetowa
creditstar.pl
Godziny kontaktu
9:00-20:00 (pn.-pt.) oraz 9:00-20:00 (sob., nd.)
Kwota pożyczki
100 - 5000 zł
Okres pożyczki
5 - 30 dni
Darmowa pożyczka
BRAK
Wymagany wiek
18 lat

Creditstar dla pierwszych klientów oferuje pożyczki krótkoterminowe w maksymalnej wysokości do 1500 złotych na okres od 5 dni do 3 miesięcy. Dla powracających pożyczkobiorców kwota ta jest już znacznie wyższa, ponieważ wynosi do 5000 złotych. Niemniej jednak w ofercie istnieją progi – dla klientów korzystających poraz drugi z produktów finansowych Creditstar maksymalna kwota pożyczki to 2000 złotych, z kolei trzecia pożyczka to już 3000 złotych.

Creditstar podczas procesu ubiegania się o pożyczkę wymaga dokonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego grosza. Oferta pożyczek krótkoterminowych skierowana jest do osób, które skończyły 18. rok życia. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku klienta pożyczka może pojawić się na koncie wnioskodawcy już w 15 minut po pozytywnej decyzji.

Creditstar działa jako międzynarodowa grupa finansowa od 2006 roku, która posiada oddziały w 8 krajach. Firma należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. W razie jakichkolwiek problemów ze spłatą zaciągniętej pożyczki w uzgodnionym terminie Creditstar oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa. Dodatkowo firma zamiast naliczania odsetek oddaje klientom możliwość refinansowania pożyczki.

Na naszym portalu znajduje się nie tylko ranking pożyczek krótkoterminowych, w których uwzględniliśmy Creditstar, ale również wiele opinii o pożyczce. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ze wszelkimi udostępnionymi materiałami.

Creditstar opinie

  1. Przed terminem spłaty długu, wyskoczył mi pewien bardzo pilny wydatek. Na szczęście dzięki możliwości konsolidacji udało mi się uniknąć problemów

    Odpowiedz

Komentarze artykułu