Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

W Efino maksymalną kwotą pierwszej pożyczki jest 6000 złotych, którą można wziąć na okres 18 miesięcy. W przypadku kolejnych pożyczek możliwe jest zaciągnięcie zobowiązania na kwotę 10 000 złotych, które – według uznania pożyczkobiorcy – może być rozłożone na okres maksymalnie 24 miesięcy. By zostać pożyczkobiorcą w Efino, należy spełnić następujące wymagania: posiadać ukończone 21. lat oraz regularne oraz udokumentowane źródło dochodu.

Podczas procesu rejestracji firma Efino wymaga zweryfikowania rachunku bankowego. Za pośrednictwem usługi Instantor weryfikowana jest zdolność kredytowa potencjalnego pożyczkobiorcy oraz weryfikowany jest jego numer konta bankowego. Firma ma również prawo do weryfikacji informacji o źródłach dochodu u pracodawcy pożyczkobiorcy.

Czas oczekiwania na pojawienie się pożyczki na koncie uzależnione jest od sesji transferowanych banku pożyczkobiorcy. Wnioski rozpatrywane są niezwłocznie w godzinach pracy firmy. Dodatkowo Efino informuje pożyczkobiorców o konieczności uregulowania każdej raty drogą smsową.

Dział Obsługi Klienta dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 oraz w soboty i w niedziele od 9:00 do 18:00.

Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć rankingi ofert pożyczek krótkoterminowych i ratalnych. Dostępne są również opinie o poszczególnych ofertach chwilówek lub pożyczek na raty. Opinie o ofercie Efino znajdą Państwo poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szczegółowymi rankingami.

Efino opinie

Komentarze artykułu