Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

W ofercie firmy Ekassa znajdują się nie tylko pożyczki krótkoterminowe, ale również skonsolidowane. Tak bogata oferta wynika ze specyfiku firmy – Ekassa jest portalem internetowym, który współpracuje z wieloma parabankami. Na stronie dostępne są oferty pokategoryzowane względem terminy spłaty. Maksymalna kwota pożyczki na miesiąc to 2500 złotych. Dla osób potrzebujących większej sumy przewidziane są pożyczki w wysokości do 4000 złotych na okres maksymalnie trzech miesięcy. Pożyczkobiorcy mogą skorzystać również z dostępnej na stronie oferty pożyczki konsolidacyjnej, której maksymalna kwota wynosi aż 16 000 złotych na okres dwunastu miesięcy.

Dolną granicą wieku, od której można liczyć na pozytywną decyzję o przyznaniu któregokolwiek rodzaju oferowanych pożyczek, jest 18 lat. Pożyczki udzielane są na dowód, dzięki czemu są interesującą propozycją dla osób nieposiadających stałych dochodów lub bezrobotnych. Pożyczkobiorcy mogą kontaktować się z firmą Ekassa za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta, które jest czynne od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8:00 do 19:00 (w tygodniu) oraz od 10:00 do 15:00 (w soboty).

Poniżej prezentujemy Państwu opinie pożyczkobiorców. Zapraszamy również do zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie rankingami pożyczek krótkoterminowych i ratalnych. Opinie, oceny, ranking i wiele innych – zapraszamy.

Ekassa Opinie

  1. Wcześniej korzystałem z kredytów w banku, jednak ilość formalności mnie przytłaczała. Jednak tutaj jest inaczej. Wszystko jasne i proste.

    Odpowiedz

Komentarze artykułu