Search by category:
Nazwa
Ekspreskasa
Ocena
Ekspreskasa
3.5 - 11 ocen
Strona internetowa
www.ekspreskasa.pl
Godziny kontaktu
24h/7
Kwota pożyczki
1000 - 10000 zł
Okres pożyczki
6 - 24 miesięcy
Darmowa pożyczka
BRAK
Wymagany wiek
21 lat

Ekspres Kasa oddaje nowym klientom możliwość skorzystania z pierwszej pożyczki za darmo. Maksymalną kwotą darmowej pożyczki jest 2000 złotych, którą należy uregulować w wyznaczonym terminie – może to być 15 lub 30 dni, w zależności od wyboru pożyczkobiorcy. Dla stałych klientów kwota pożyczki krótkoterminowej wzrasta do 4000 złotych. By uzyskać pożyczkę, potrzebne są dane z dowodu osobistego, numer telefonu oraz rachunku bankowego.

W ofercie firmy Ekspres Kasa znajduje się również pożyczka na raty. W przypadku korzystania z tego rodzaju zobowiązania klienci mogą pożyczyć maksymalnie 5000 złotych – o ile jest to pierwsza pożyczka. Dla stałych klientów przewidziana jest pożyczka ratalna w wysokości do 10 000 złotych. Okresem, na który można zaciągnąć omawiane zobowiązanie finansowe, jest przedział pomiędzy 6 a 24 miesiącami.

Pożyczki w Ekspres Kasa dostępne są jedynie dla osób, które ukończyły 21. rok życia i nie są obecne w rejestrach dłużników Biura Informacji Gospodarczej oraz nie posiadają zadłużeń w innych instytucjach finansowych. Podczas rejestracji Ekspres Kasa wymaga od klientów dokonania przelewu rejestracyjnego w wysokości jednego grosza, w celu zweryfikowania danych osobowych oraz rachunku bankowego.

Oferty pożyczek krótkoterminowych i ratalnych dostępne są również w dostępnym na naszej stronie rankingu. Dodatkowo zamieszczamy opinie o poszczególnych ofertach. Opinie o ofercie Ekspres Kasa dostępne są poniżej – zapraszamy do zapoznania się z opiniami i rankingiem.

Ekspres kasa opinie

  1. Córka zalała laptopa z ważnymi danymi. Nie miałem na naprawę, ale pożyczyłem i spłaciłem za pieniądze z projektu, Polecam!

    Odpowiedz

Komentarze artykułu