Search by category:
Nazwa
EUROLOAN
Ocena
EUROLOAN
4.1 - 12 ocen
Strona internetowa
www.euroloan.pl
Godziny kontaktu
8:00-20:00 (pn.-pt.)
Kwota pożyczki
300 - 40000 zł
Okres pożyczki
5 - 48 miesięcy
Darmowa pożyczka
BRAK
Wymagany wiek
18 lat

Euroloan oferuje pożyczki z limitem odnawialnym do 20 000 złotych. Pożyczkobiorcy mogą korzystać z przyznanego limitu bez potrzeby składania kolejnego wniosku. Tym, co odróżnia pożyczkę w Euroloan od innych dostępnych na rynku pożyczek krótkoterminowych jest to, że klient nie musi wypłacać od razu całej przyznanej kwoty, a jedynie tyle, ile potrzebuje na dany moment. Dodatkowo do dyspozycji potencjalnych pożyczkobiorców oddane jest ustalenie wysokości rat.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Euroloan? Podstawowymi wymaganiami do uzyskania pożyczki są: ukończenie 18. roku życia, brak obecności w bazach danych Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej oraz posiadanie aktywnego osobistego konta bankowego. Akceptowane są różnorodne źródła udokumentowanych dochodów. Pieniądze mogą pojawić się na koncie klienta w przeciągu jednego dnia roboczego od zlecenia wypłaty w serwisie pożyczkobiorcy.

Infolinia dostępna jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. Centrum Obsługi Klienta pracuje w tygodniu roboczym od godziny 8:00 do 18:00.

Zapraszamy do przejrzenia rankingu ofert pożyczek krótkoterminowych czy ratalnych – na naszej stronie dostępnych jest wiele materiałów. Ponadto w naszym serwisie znajdują się również opinie o popularnych chwilówkach czy pożyczkach ratalnych. Poniżej dostępne są opinie o ofercie Euroloan.

Euroloan opinie

Komentarze artykułu