Search by category:
Nazwa
ExtraPortfel
Ocena
ExtraPortfel
4.1 - 9 ocen
Strona internetowa
extraportfel.pl
Godziny kontaktu
8:00-22:00 (pn.-pt.) oraz 9:00-18:00 (sob, nd.)
Kwota pożyczki
100 - 6000 zł
Okres pożyczki
5 - 45 dni
Darmowa pożyczka
3000 zł
Wymagany wiek
21 - 70 lat

Extra Portfel oferuje pożyczki w maksymalnej kwocie 6000 zł. Dla nowych klientów przewidziana jest promocja pierwszej pożyczki za darmo, do 3000 zł. Dzięki usłudze Instantor firma nie wymaga od pożyczkobiorców przelewu weryfikacyjnego – weryfikacja rachunku bankowego dokonywana jest w sposób błyskawiczny. Pożyczki powyżej kwoty 3000 zł wymagają rejestracji na platformie firmy. Dolna granica wiekowa dla potencjalnych pożyczkobiorców wynosi 21 lat.

Promocja darmowej pożyczki, przy której Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które nie korzystały z usług firmy Extra Portfel. Maksymalna kwota wynosi 3000 zł, zaś najdłuższy termin spłaty zobowiązania to 30 dni.

W wypadku zaistnienia problemó ze spłatą pożyczki w uprzednio zatwierdzonym terminie, Extra Portfel umożliwia refinansowanie pożyczki, dokonywane za pośrednictwem pożyczkodawcy współpracującego z firmą.

Extra Portfel oferuje możliwość kontaktu od poniedziałku do niedzieli – w tygodniu od godziny 8:00 do 22:00, zaś w weekendy od 9:00 do 18:00. Oprócz wyżej wymienionych, firma oferuje również klientom spłacającym pożyczki w terminie specjalne kody promocyjne, dzięki którym pożyczkobiorca może uzyskać zniżkę na kolejną pożyczkę lub możliwość przedłużenia terminu jej spłaty.

Poniżej prezentujemy naszym odbiorcom opinie klientów Extra Portfel. Zapraszamy również do naszych rankingów, które pozwolą Państwu na podjęcie najwłaściwszej decyzji, dopasowanej do Państwa możliwości oraz wymagań.

Extra Portfel opinie

Komentarze artykułu