Search by category:
Nazwa
Filarum
Ocena
Filarum
3.6 - 16 ocen
Strona internetowa
filarum.pl
Godziny kontaktu
8:00-22:00 (pn.-pt.)
Kwota pożyczki
100 - 5000 zł
Okres pożyczki
1 - 30 dni
Darmowa pożyczka
1000 zł
Wymagany wiek
20 - 70 lat

Filarum posiada w ofercie pożyczki krótkoterminowe od 100 do 5000 złotych. Nowy klient może liczyć na promocje pierwszej pożyczki za darmo, pod warunkiem, że nie przekracza ona kwoty tysiąca złotych. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie www.filarum.pl wymagane jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego grosza. Krok ten jest niezbędny w procesie ubiegania się o pożyczkę.

Pożyczki w Filarum udzielane są osobom, które ukończyły 20. rok życia. Wniosek o pożyczkę rozpatrywany jest tuż po ukończeniu rejestracji – konsultant kontaktuje się z telefonicznie z klientem w celu potwierdzenia danych osobowych. Decyzję o przyznaniu wniosku wysyłana jest SMS-em na podany wcześniej numer telefonu. Pieniądze wypłacane są na konto pożyczkobiorcy niezwłocznie, pod warunkiem, że klient posiada konto w tym samym banku, co firma pożyczkowa. W innych przypadkach pieniądze pojawiają się standardowo w ciągu jednego dnia roboczego.

W razie jakichkolwiek problemów z pożyczką, do dyspozycji klientów oddany jest dział obsługi klientów, który pracuje w godzinach 8:00-22:00.

Na naszym portalu o pożyczkach krókoterminowych dostępny jest ranking chwilówek i firm pożyczkowych. Dostępne są także opinie o produktach. Opinie dostępne są również poniżej – zachęcamy do szczegółowego zapoznania się zarówno z prezentowanym rankingiem, jak i z udostępnionymi opiniami.

Filarum opinie

Komentarze artykułu