Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

Flex Pożyczka oferuje pierwszą pożyczkę w kwocie do 1500 złotych na maksymalny okres 2 miesięcy. W przypadku korzystania z pożyczki po raz drugi lub kolejny pożyczkobiorca otrzymuje możliwość skorzystania z pożyczki w wysokości do 12 000 złotych. Zwiększa się również okres pożyczki – dla powracających klientów mogą to być 24 miesiące. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania przy pierwszej pożyczce wynosi 0%.

Oferty skierowane są jedynie do osób, które ukończyły 18. rok życia. W procesie ubiegania się o pożyczkę niezbędne jest podanie danych z dowodu osobistego, numeru telefonu komórkowego, numeru konta bankowego, a także takich danych jak informacje o stałych dochodach czy historię kredytową.Po akceptacji wniosku odpowiednia suma może pojawić się na koncie pożyczkobiorcy w przeciągu kilkunastu minut.

Flex Pożyczka wymaga od rejestrujących się klientów dokonania tak zwanej opłaty rejestracyjnej w celu zweryfikowania numeru rachunku bankowego. Kontakt z firmą możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Regularnie aktualizujemy dostępne w naszym serwisie rankingi pożyczek krótkoterminowych oraz pożyczek ratalnych. Dodatkowo zamieszczamy opinie dotyczące poszczególnych ofert chwilówek oraz tak zwanych pożyczek na raty. Opinie o ofercie Flex Pożyczka dostępne są w dalszej części strony. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi rankingami i zamieszczonymi opiniami.

Flex Pożyczka opinie

Komentarze artykułu