Search by category:
Nazwa
Freezl
Ocena
Freezl
3.9 - 9 ocen
Strona internetowa
freezl.pl
Godziny kontaktu
8:00-19:00 (pn.-pt.) oraz 9:00-17:00 (sob.-nd.)
Kwota pożyczki
100 - 5000 zł
Okres pożyczki
1 - 65 dni
Darmowa pożyczka
100 zł
Wymagany wiek
18 lat

Freezl jest platformą internetową oferującą pożyczki krótkoterminowe. Rejestracja na platformę może odbyć się również przy wykorzystaniu portali społecznościowych, takich jak Facebook czy LinkedIn. Freezl oferuje kwoty pożyczek w wysokości od 100 do 5000 złotych. Pierwsi klienci mogą zaciągnąć zobowiązanie z Freezl maksymalnie na okres 35 dni. Dla stałych i zaufanych pożyczkobiorców przewidziana jest jednak możliwość zaciągnięcia pożyczki na okres 65 dni. Firma nie dokonuje weryfikacji klientów w Biurze Informacji Kredytowej.

Po zarejestrowaniu się na platformie potencjalni pożyczkobiorcy otrzymują możliwość złożenia wniosku o pożyczkę. Po wypełnieniu formularza następuje weryfikacja konta bankowego, a po zaakceptowaniu wniosku wypłacana jest pożyczka. Wypłata odpowiedniej sumy wykonywana jest w formie przelewu i może nastąpić nawet po kilkunastu minutach.

Dla stałych klientów Freezl oferuje darmową pożyczkę, pod warunkiem pięciu wcześniejszych spłat w uzgodnionym terminie. Dla użytkowników przewidziana jest promocja co piątej pożyczki za darmo, pod warunkiem terminowej spłacalności.

Biuro obsługi klienta Freezl pracuje przez cały tydzień – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00 oraz w soboty i w niedziele od godziny 9:00 do 17:00.

Na naszej stronie dostępne są zarówno opinie o firmach pożyczkowych, jak i ranking pożyczek krótkoterminowych – zapraszamy. Poniżej dostępne są opinie o Freezl, zachęcamy również do podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Freezl opinie

Komentarze artykułu