Search by category:
Nazwa
Halo pożyczka
Ocena
Halo pożyczka
4.2 - 13 ocen
Strona internetowa
halopozyczka.pl
Godziny kontaktu
8:00-20:00 (pn.-pt.) oraz 8:00-15:00 (sob.)
Kwota pożyczki
500 - 4000 zł
Okres pożyczki
7 - 30 dni
Darmowa pożyczka
2000 zł
Wymagany wiek
18 - 75 lat

Firma Halo Pożyczka udziela pożyczek krótkoterminowych na okres 7, 14, 21 oraz 30 dni. Podczas zaciągania pierwszej pożyczki maksymalna kwota wynosi 2000 złotych. Oferta Halo Pożyczki bazowana jest na progach wcześniejszej spłaty – jeżeli zostajemy klientem firmy po raz drugi, to maksymalna kwota naszej pożyczki może wynosić 2500 złotych. W przypadku trzeciej pożyczki, kwota ta obejmuje już 3000 złotych. Maksymalnie firma może udzielić do 5000 złotych pożyczki, pod warunkiem, że wcześniej byliśmy klientami firmy pięć razy. Koszt pierwszej pożyczki to 0 złotych.

Halo Pożyczka w celu potwierdzenia tożsamości klientów oferuje im możliwość skorzystania z usługi Szybkiej Identyfikacji, przy której pożyczkobiorcy nie muszą dokonywać przelewu weryfikacyjnego. Oferta Halo Pożyczki skierowana jest do osób, które ukończyły 18. rok życia oraz nie znajdują się w bazach Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej. Decyzja o udzieleniu pożyczki następuje w zdecydowanej większości przypadków już w kilka minut po wysłaniu wniosku. W niektórych przypadkach może to być następny dzień roboczy.

Do zaciągnięcia pożyczki w Halo Pożyczka potrzebne są dane z dowodu osobistego, numer telefonu oraz numer rachunku bankowego.

Poniżej przedstawiamy opinie o pożyczce w Halo Pożyczka. Zapraszamy również do odwiedzenia aktualizowanego przez nas rankingu pożyczek krótkoterminowych.

Halo Pożyczka opinie

Komentarze artykułu