Search by category:
Nazwa
Hapi pożyczki
Ocena
Hapi pożyczki
4.3 - 13 ocen
Strona internetowa
www.hapipozyczki.pl
Godziny kontaktu
8:00-20:00 (pn.-pt.) oraz 9:00-17:00 (sb.-nd.)
Kwota pożyczki
800 - 25000 zł
Okres pożyczki
3 - 36 miesięcy
Darmowa pożyczka
BRAK
Wymagany wiek
18 lat

W ofercie Hapi Pożyczki znajdują się pożyczki ratalne w wysokości od 800 do 15 000 złotych. Okresem, na jaki można zaciągnąć zobowiązanie, jest przedział między 3 a 36 miesiącami. Pożyczki udzielane są jedynie osobom, które ukończył 18. rok życia oraz posiadają stały i udokumentowany dochód. Dodatkowo podczas procesu rejestracji i wypełniania wniosku niezbędne będzie podanie numeru rachunku bankowego, numeru telefonu komórkowego oraz danych z dowodu osobistego.

Klient wskazuje sugerowaną przez siebie kwotę pożyczki wraz z liczbą rat – firma weryfikuje wniosek potencjalnego pożyczkobiorcy w oparciu o jego stały dochód. Z tego właśnie względu może się zdarzyć, że klient, który widnieje w rejestrze dłużników będzie mógł skorzystać z pożyczki, ponieważ będzie pozwalał mu na to dochód.

Firma wymaga dokonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego złotego – jest to niezbędne do potwierdzenia numeru rachunku bankowego. Po udanej weryfikacji złotówka zostaje zwracana na konto klienta. Zaciągnięta pożyczka może pojawić się na koncie pożyczkobiorcy w przeciągu 15 minut, pod warunkiem, że weryfikacja danych przebiegła bez problemu.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z aktualizowanym na bieżąco rankingiem ofert pożyczek na raty i pożyczek krótkoterminowych. W naszym serwisie dostępne są również opinie o poszczególnych ofertach. Opinie o ofercie Hapi Pożyczki mogą Państwo znaleźć w dalszej części strony – zapraszamy.

Hapi Pożyczki opinie

  1. Dla mnie to firma , która na pewno jest uczciwa. Ja pozyczałam tylko raz, ale warto było. Pozyczka spłacona w terminie

    Odpowiedz

Komentarze artykułu