Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

W ofercie firmy KredytOK znajdują się pożyczki na raty w wysokości od 400 do 5000 złotych. Zobowiązania można zaciągać na okres od 3 do 6 miesięcy. By móc skorzystać z pożyczki należy mieć ukończone 26. lat, posiadać aktywny rachunek bankowy oraz stały oraz udokumentowany dochód. Firma wymaga również od potencjalnych pożyczkobiorców posiadania pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Pożyczona suma może pojawic się na koncie klienta w przeciągu kilkunastu minut od akceptacji oferty – czas oczekiwania uzależniony jest jednak od pracy banku oraz obsługi przelewów ekspresowych.

KredytOK posiada w swojej ofercie także pożyczki ratalne, w wysokości do 15 000 złotych na dowolny cel. Okres spłaty pożyczki na raty może obejmować 48 miesięcy. Klienci mogą również skorzystać z pożyczki skierowanej do osób posiadających samochód – dla właścicieli aut osobowych w wieku do 12 lat lub dostawczych do wieku 8 lat przewidziana jest pożyczka do 100 000 złotych. W ofercie dostępne są także pożyczki dla seniorów – osób uzyskujących dochody z emerytury lub renty.

Infolinia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-17:00.

W naszym serwisie dostępny jest także ranking ofert pożyczek krótkoterminowych, który jest przez nas regularnie aktualizowany. Oprócz rankingów dostępne są także opinie o ofertach. Opinie o pożyczkach w KredytOK dostępne są dla Państwa w dolnej części serwisu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznawania się z udostępnionymi materiałami.

KredytOK opinie

  1. Rozpatrywałam wiele ofert róznych firm i ta jest dla mnie najlepsza. 🙂 Pomysł na pierwsza darmową chwilówke jest super.

    Odpowiedz
  2. Córka zalała laptopa z ważnymi danymi. Nie miałem na naprawę, ale pożyczyłem i spłaciłem za pieniądze z projektu, Polecam!

    Odpowiedz

Komentarze artykułu