Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

Lendon oferuje pożyczki od 100 zł do 6000 zł. Nowi klienci mogą skorzystać z promocji pierwszej pożyczki za darmo, której maksymalna wysokość wynosi 2500 zł. W jej przypadku rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 0%, więc oddają Państwo dokładnie tę samą kwotę, bez ukrytych kosztów pożyczki. Okres, na który pożyczkobiorcy mogą zaciągnąć zobowiązanie, wynosi od 5 dni do 45 dni. Podczas rejestracji na platformie firma wymaga dokonania przelewu 1 grosza w celach weryfikacyjnych. Minimalny wiek, od którego można skorzystać z pożyczek firmy Lendon wynosi 21 lat. Firma oferuje także możliwość refinansowania pożyczki, w wypadku problemów z jej spłatą w odpowiednim terminie.

Firma Lendon posiada oddziały nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach, takich jak między innymi Czechy, Dania czy Hiszpania. Z powodzeniem odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych.

Infolinia dla zainteresowanych klientów dostępna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 22:00 (poniedziałek-piątek) oraz od 9:00 do 18:00 (weekendy).

Więcej informacji o pożyczce znajdą Państwo na stronie firmy, na której zostało przygotowanych wiele praktycznych materiałów dla potencjalnych pożyczkobiorców. Na naszej stronie znajdą Państwo również opinie dotyczące firmy Lendon. Zapraszamy również do zapoznania się z aktualizowanymi rankingami.

Lendon opinie

Komentarze artykułu