Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

Oferta firmy Limit Pożyczka skierowana jest wyłącznie do osób, które ukończyły 21. rok życia i posiadają zdolność kredytową, umożliwiającą zaciągnięcie zobowiązania finansowego. Ponadto firma wymaga posiadania stałego i udokumentowanego źródła dochodów. Podczas procesu ubiegania się o pożyczkę krótkoterminową, niezbędne jest również uzyskanie pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki, co następuje na podstawie danych udzielonych przez potencjalnego pożyczkobiorcę.

Limit Pożyczka oferuje krótkoterminowe pożyczki od 100 do 3500 złotych na okres 7, 14 lub 30 dni. Dla klientów korzystających po raz pierwszy z oferty w Limit Pożyczce przewidziana jest promocja darmowej pożyczki, nie większej jednak niż 500 złotych. Warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa spłata zobowiązania.

Firma wymaga od klientów dokonania tak zwanego przelewu rejestracyjnego w wysokości 1 złotego, który ma na celu weryfikację tożsamości klienta ubiegającego się o pożyczkę. Wymagane jest, aby przelew weryfikacyjny został dokonany z konta bankowego pożyczkobiorcy – w innych przypadkach status weryfikacji będzie negatywny.

Należy podkreślić, że w Limit Pożyczce nie ma możliwości wcześniejszej spłaty zaciągniętej pożyczki krótkoterminowej.

Poniżej dostępne są także opinie o ofercie. Ponadto zapraszamy do zapoznania się z dostępnym na naszym stronie rankingiem produktów instytucji pozabankowych – między innymi pożyczek krótkoterminowych czy ratalnych.

Limit Pożyczka opinie

  1. Wziąłem na dwa tygodnie, ale już po kilku dniach miałem pieniądze na spłatę. Dziwne że musiałem czekać jeszcze ponad tydzień aby spłacić

    Odpowiedz
  2. W styczniu, po nieoczekiwanie wysokich wydatkach na sylwestra, musiałam poratować się pożyczką. Wszystko poszło jak po maśle, polecam!

    Odpowiedz

Komentarze artykułu