Search by category:
Nazwa
loanME
Ocena
loanME
3.6 - 8 ocen
Strona internetowa
www.loanme.pl
Godziny kontaktu
8:00-20:00 (pn.-pt.) oraz 10:00-15:00 (sb.-nd.)
Kwota pożyczki
1000 - 11000 zł
Okres pożyczki
1 - 13 miesięcy
Darmowa pożyczka
BRAK
Wymagany wiek
18 lat

Loan Me przygotowała ofertę specjalną dla nowych klientów, którzy mogą skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo. Obowiązującym terminem spłaty w przypadku promocji jest 30 dni. W standardowych ofertach Loan Me oferuje pożyczki w kwocie od 1000 do 11500 złotych. Kwota uzależniona jest jednak od oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy. Dostępnym czasem spłaty jest 5, 17 lub 130 tygodni. Wymaganiami, które należy spełnić by uzyskać pożyczkę w Loan Me, są ukończenie 18. roku życia, posiadanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz posiadanie aktywnego rachunku bankowego. Niezbędne jest również udokumentowanie miesięcznego dochodu.

Po uzyskaniu decyzji o przyznaniu pożyczki pieniądze mogą pojawić się na podanym podczas rejestracji koncie bankowym następnego dnia roboczego. Czas oczekiwania uzależniony jest jednak od czasu księgowania banku pożyczkobiorcy. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel – jego podanie nie jest wymagane podczas procesu ubiegania się o pożyczkę.

Biuro dostępne jest dla zapytań klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, a także w soboty w godzinach 10:00-15:00.

Nasz serwis aktualizuje dostępny na stronie ranking pożyczek – zarówno ratalnych, jak i krótkoterminowych. Poniżej dostępne są także opinie o ofercie Loan Me. Na naszej stronie znajdziesz również opinie o innych poszczególnych ofertach pozabankowych instytucji finansowych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z materiałami na naszej stronie.

Loan Me opinie

  1. Dla mnie to firma , która na pewno jest uczciwa. Ja pozyczałam tylko raz, ale warto było. Pozyczka spłacona w terminie

    Odpowiedz

Komentarze artykułu