Search by category:
Nazwa
Micro kasa
Ocena
Mikro kasa
2.9 - 9 ocen
Strona internetowa
www.mikrokasa.pl
Godziny kontaktu
8:00-18:00 (pon.-pt.)
Kwota pożyczki
1000 - 15000 zł
Okres pożyczki
12 - 30 miesięcy
Darmowa pożyczka
BRAK
Wymagany wiek
18 - 75 lat

Mikrokasa oferuje pożyczki ratalne od 1000 do 15 000 złotych. Zainteresowani klienci mogą ubiegać się o pożyczkę na okres od 12 do 30 rat. Podczas wypełniania wniosku potencjalni pożyczkobiorcy zobowiązani są do podania takich danych jak numer dowodu osobistego, numer PESEL, numer telefonu komórkowego oraz konta bankowego. Firma wymaga również podania kilku informacji dotyczących aktualnej kondycji finansowej klienta. Decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest w przeciągu 30 minut – firma rozpatruje nadesłane wnioski od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Po decyzji pieniądze pojawią się na koncie klienta niezwłocznie, niemniej jednak czas oczekiwania uzależniony jest od pracy banku.

Dodatkową usługą firmy Mikrokasa jest możliwość skonsolidowania pożyczki. Klienci otrzymują możliwość skonsolidowania zobowiązań do 40 000 złotych na okres 48 miesięcy. By skorzystać z konsolidacji pożyczki niezbędny jest kontakt z firmą – po wypełnieniu formularza kontaktowego firma kontaktuje się z zainteresowaną osobą.

Mikrokasa przewiduje również promocje dla osób, które uzyskają status Rzetelnego Klienta. Status ten można uzyskać dzięki terminowym spłatom rat. Dzięki posiadaniu statusu klient może uzyskać specjalnie rabaty na następne pożyczki.

Zapraszamy Państwa do przejrzenia zamieszczonych w naszym serwisie rankingów ofert instytucji pozabankowych. Dostępne są także opinie o ofertach pożyczek krótkoterminowych czy pożyczek na raty. Opinie o ofercie Mikrokasa dostępne są poniżej.

Mikrokasa opinie

Komentarze artykułu