Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

Mini Pożyczka oferuje pierwszą pożyczkę za darmo – nowi klienci mogą liczyć na Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania pożyczki wynoszącą 0%, pod warunkiem, że pożyczana kwota nie będzie większa niż 2000 złotych. W Mini Pożyczce możliwe jest zaciągnięcie zobowiązania na okres 7, 14, 21 oraz 30 dni. Podczas zaciągania późniejszych pożyczek obowiązują limity wcześniejszej spłaty. Oznacza to, że maksymalna kwota drugiej pożyczki wynosi 2500 zł, trzeciej – 3000 zł, czwartej – 4000 zł. Przy korzystaniu z usług Mini Pożyczki po raz piąty klienci mogą zaciągnąć pożyczkę w wysokości 5000 złotych.

By złożyć wniosek w Mini Pożyczce potrzebne jest urządzanie z dostępem do internetu, konto bankowe oraz telefon komórkowy. Firma weryfikuje potencjalnych pożyczkobiorców w bazach Biura Informacji Kredytowej oraz Biura Informacji Gospodarczej. Dolną granicą wiekową, by decyzja o przyznaniu pożyczki była pozytywna, jest 18 lat. Firma oddaje do dyspozycji klientów dwie metody weryfikacji – pierwsza obejmuje przelew weryfikacyjny o wysokości jednego złotego, który zostaje klientowi zwracany, druga z kolei korzysta z usługi Szybkiej Identyfikacji. Po złożeniu wniosku decyzje można otrzymać już w kilkanaście minut. Kontakt z Mini Pożyczką możliwy jest od poniedziałku do piątku (8:00-20:00) oraz w soboty (8:00-15:00).

Zachęcamy Państwa do przejrzenia dostępnego rankingu ofert od firm pożyczkowych. Poniżej dostępne są także opinie – zapraszamy.

Mini Pożyczka opinie

  1. W styczniu, po nieoczekiwanie wysokich wydatkach na sylwestra, musiałam poratować się pożyczką. Wszystko poszło jak po maśle, polecam!

    Odpowiedz
  2. Córka zalała laptopa z ważnymi danymi. Nie miałem na naprawę, ale pożyczyłem i spłaciłem za pieniądze z projektu, Polecam!

    Odpowiedz

Komentarze artykułu