Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

Pożyczkobiorcy korzystający z oferty Monedo sami ustalają wysokość raty. Przy wyborze wysokości pożyczki zmienia się jedynie zakres miesięcznych rat – użytkownik może wybrać preferowaną kwotę. Dla przykładu: przy pożyczce o wysokości 7000 złotych klient może ustalić wysokość raty w zakresie od 400 do 800 złotych miesięcznie.

Monedo oferuje pożyczki w wysokości od 1500 do 10000 złotych. Liczbę miesięcy dobiera się na podstawie wysokości raty, warto jednak podkreślić, że orientacyjnie jest to od 6 do 25 miesięcy. Dla nowych klientów promocje nie są przewidziane – Monedo nie posiada w ofercie darmowych pożyczek. Firma nie oferuje również możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki czy jej refinansowania.

Podczas procesu ubiegania się o pożyczkę w firmie Monedo potrzebe są podstawowe dane: wymagane jest ukończenie 18. roku życia, posiadanie ważnego dowodu osobistego, numeru telefonu oraz aktywnego numeru rachunku bankowego.

Monedo jest członkiem grupy Kreditech posiadającej siedzibę w Hamburgu. Grupa ma oddziały w takich krajach jak między innymi Hiszpania czy Rosja.

Na naszym portalu o pożyczkach krótkoterminowych dostępny jest obszerny ranking ofert. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z materiałami. Poniżej prezentowane są również opinie o ofertach pożyczek. Na naszej stronie dostępne są także opinie o innych ofertach krótkoterminowych pożyczek – zapraszamy.

Monedo opinie

  1. W styczniu, po nieoczekiwanie wysokich wydatkach na sylwestra, musiałam poratować się pożyczką. Wszystko poszło jak po maśle, polecam!

    Odpowiedz

Komentarze artykułu