Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

W ofercie firmy Money Man dostępnych jest kilka wariantów pożyczki krótkoterminowej, które różnią się od siebie wysokością, okresem, na który można zaciągnąć pożyczkę oraz Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania. Omawiane warianty to pożyczki o nazwie: start, super start, mega, turbo oraz super turbo.

Maksymalna wysokość pożyczki start wynosi 1500 zł. Jej Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, pod warunkiem spłacenia pożyczki w wyznaczonym terminie. Okres, na który pożyczkobiorcy mogą zaciągnąć pożyczkę start wynosi od jednego miesiąca do dwóch.

Pożyczka super start pozwala już na zaciągnięcie znacznie wyższej kwoty, bo 3000 złotych na okres od jednego do maksymalnie 5 miesięcy. W tym przypadku Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 275,74%.

W przypadku trzeciego wariantu zobowiązania – pożyczki turbo – maksymalna kwota wynosi 4000 złotych na maksymalny okres 6 miesięcy. RRSO wynosi 233,32%.

Dwa ostatnie warianty, czyli pożyczka turbo oraz super turbo, skierowane są do osób potrzebujących większych kwot. Maksymalne wysokości pożyczek prezentują się odpowiednio; przy pożyczce turbo jest to 5000 złotych na okres ośmiu miesięcy, zaś przy pożyczce super turbo – 7000 złotych na okres roczny. RRSO wynosi kolejno 183,98% oraz 131,07%.

Oprócz rankingu pożyczek krókoterminowych oraz ratalnych, na naszej stronie dostępne są również opinie. Poniżej prezentujemy Państwu opinie oraz oceny różnego rodzaju pożyczek. Zapraszamy do zapoznania się zarówno z opiniami, jak i rankingiem.

Money Man opinie

Komentarze artykułu