Search by category:
Nazwa
Niewielka pożyczka
Ocena
Niewielka pożyczka
3.7 - 10 ocen
Strona internetowa
niewielkapozyczka.pl
Godziny kontaktu
--
Kwota pożyczki
200 - 2000 zł
Okres pożyczki
5 - 30 dni
Darmowa pożyczka
2000 zł
Wymagany wiek
21 - 73 lat

Niewielka Pożyczka oferuje krótkoterminowe pożyczki w maksymalnej kwocie do 2000 złotych, której Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0% dla pierwszych klientów. Firma udziela pożyczek osobom aktualnie zatrudnionym, które – oprócz standardowych wymagań instytucji pozabankowych – nie widnieją w bazach dłużników oraz mają ukończony 21. rok życia. Z kolei górną granicą wiekową uzyskania statusu pożyczkobiorcy jest 73 lata. W Niewielkiej Pożyczce można potwierdzić rejestrację w dwojaki sposób: albo poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego (1 grosz), albo z wykorzystaniem weryfikacji natychmiastowej.

Niewielka Pożyczka od 5 lat obecna jest na rynku pożyczek krótkoterminowych. Oferuje także dostępność online przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Zaciągnięcie pożyczki krótkoterminowej o kwocie większej niż 2000 złotych możliwe jest jedynie pod warunkiem spłaty poprzedniego zobowiązania.

Zachęcamy do pozostawienia opinii i ocen oraz do szczegółowego zapoznania się z aktualizowanym na bieżąco rankingiem krótkoterminowych pożyczek oraz pożyczek ratalnych. Poniżej prezentujemy również opinie i oceny.

Niewielka Pożyczka opinie

Komentarze artykułu