Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

Oprócz pożyczek krótkoterminowych, w ofercie firmy Ofin znajdują się również pożyczki na raty. W przypadku chwilówek maksymalną wysokością pożyczki jest 2000 złotych. Do klientów korzystających po raz pierwszy z pożyczki krótkoterminowej skierowana jest promocja pierwszej pożyczki za darmo. Pożyczki skierowane są do osób, które ukończyły 21. rok życia i nie posiadają statusu dłużnika w bazach Krajowego Rejestru Długów. Niemniej jednak firma Ofin oferuje pożyczki krótkoterminowe bez weryfikacji historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Do skorzystania z oferowanych pożyczek potrzebne są dane z dowodu osobistego, numer telefonu oraz numer konta bankowego.

Maksymalna wysokość pożyczki ratalnej to 10 000 złotych. Okresem, na który pożyczkobiorcy mogą zaciągnąć pożyczkę na raty, jest przedział od 6 do 24 miesięcy. Osoby korzystające po raz pierwszy z pożyczki długoterminowej w firmie Ofin mogą zaciągnąć maksymalnie 5500 złotych. Wyższe kwoty dostępne są po terminowej spłacie poprzedniego zobowiązania.

Po dokonanej rejestracji wymagane jest od klientów dokonanie opłaty weryfikacyjnej o wysokości jednego grosza. Wnioski rozpatrywane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, w weekendy z kolei w godzinach 8:00-16:00.

W dolnej części strony udostępniliśmy opinie. Na naszym portalu znajdują się zarówno opinie o ofertach pożyczek krótkoterminowych i ratalnych, jak i wiele rankingów – zapraszamy do szczegółowego zapoznawania się z aktualizowanymi rankingami.

Ofin opinie

  1. W styczniu, po nieoczekiwanie wysokich wydatkach na sylwestra, musiałam poratować się pożyczką. Wszystko poszło jak po maśle, polecam!

    Odpowiedz

Komentarze artykułu