Search by category:
Nazwa
Opoqa
Ocena
Opoqa
4.1 - 12 ocen
Strona internetowa
opoqa.pl
Godziny kontaktu
Od 5 do 30 dni
Kwota pożyczki
100 - 6000 zł
Okres pożyczki
1 - 30 dni
Darmowa pożyczka
BRAK
Wymagany wiek
20 - 75 lat

Aby otrzymać pożyczkę w OPOQA Finance należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy pożyczkowej dostępnej pod adresem www.opoqa.pl. Posiadanie aktywnego konta klienta jest niezbędnym warunkiem do złożenia wniosku o pożyczkę krótkoterminową. Dodatkowo należy spełnić następujące wymagania: ukończyć co najmniej 20. rok życia, posiadać ważny dowód osobisty, konto bankowe oraz aktywny numer telefonu. OPOQA Finance nie udziela pożyczek osobom, które zostały wpisane do któregokolwiek rejestru dłużników.

Oferty pożyczek krótkoterminowych w OPOQA Finance dostępne są po zarejestrowaniu się na stronie oraz po weryfikacji danych bankowych, która może nastąpić w dwojaki sposób. Potencjalni pożyczkobiorcy mają możliwość zweryfikowania swoich danych poprzez logowanie do banku za pomocą KONTOMATIK lub poprzez wysłanie w formacie PDF wyciągów z konta. Dział obsługi klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Po udanej rejestracji i weryfikacji danych OPOQA Finance przedstawia zainteresowanemu użytkownikowi oferty dostosowane indywidualnie do potencjalnego pożyczkobiorcy. Pod uwagę brane są takie czynniki jak między innymi miesięczny dochód czy miesięczne zobowiązania finansowe.

Zapraszamy również do przejrzenia dostępnego na naszej stronie rankingu firm zajmujących się pożyczkami krótkoterminowymi. Poniżej dostępne są opinie. Na naszym portalu znajdują się opinie dotyczące ofert pożyczek – zachęcamy do zapoznania się z nimi.

OPOQA Finance opinie

Komentarze artykułu