Search by category:

Coraz więcej firm oferuje pierwszą pożyczkę za darmo! Jeśli szukasz zastrzyku gotówki to w pierwszej kolejności powinieneś sprawdzić poniższą listę firm. Zaciągając pierwszą pożyczkę w tych firmach spłacisz tylko kwotę którą pożyczyłeś. Oczywiście, aby pierwsza pożyczka była za 0 zł musisz spełnić warunki otrzymania pożyczki. W większości przypadków ogranicza się to jedynie do terminowej spłaty pożyczki.

Pożyczki za 0 zł - Pytania i odpowiedzi

Dlaczego pierwsza pożyczka jest za 0 zł?

Firma pożyczkowa chce w ten sposób pozyskać nowego Klienta. W ten sposób liczą, że Klient powróci i weźmie kolejną pożyczkę, która będzie już na innych warunkach. W przypadki tej rywalizacji pomiędzy firmami udzielającymi pożyczek krótkoterminowych, Klient który będzie przestrzegał warunków pierwszej pożyczki gratis jest wygrany.

Czy mogę wysłać kilka wniosków jednocześnie?

Można wnioskować i starać się o pożyczkę jednocześnie u kilku firm. Przypominamy, aby każda chwilówka była zaciągana odpowiedzialnie i nie sprawiała problemów ze spłatą w ustalonym terminie.

Na jaki okres jest pierwsza pożyczka gratis?

Po przejściu do firmy oferującej pożyczki w regulaminie jest określony termin spłaty pożyczki. W większości przypadków wynosi on 30 dni, ale są też firmy oferujące dłuższy okres spłaty.

Ile czasu się czeka na pierwszą pożyczkę?

Średni czas oczekiwania na przyznanie pierwszej pożyczki wynosi ok. 15 minut. Jeśli posiadasz konto w banku w którym funkcjonuje firma pożyczkowa to błyskawicznie po rozpatrzeniu wniosku otrzymasz pożyczkę. Jeśli konto masz w innym banku, przeważnie zajmuje to jeden dzień.

Warto pamiętać

pierwsza pożyczka 0 złWiele osób widząc, że pierwsza pożyczka jest za 0 zł pożycza jednocześnie pieniądze w kilku instytucjach pozabankowych. Zawsze znacznie łatwiej jest wydawać pieniądze niż je zwrócić, a jeśli pożyczka ma być za darmo to konieczna jest terminowa spłata. Dlatego radzimy, aby przed zaciągnięciem pożyczki bardzo dokładnie przemyśleć swoją sytuację finansową, aby nie trafić w spiralę zadłużeń. Pierwsza pożyczka za 0 zł dla wielu osób w ciężkiej sytuacji materialnej stanowi znacznie lepsze rozwiązanie niż pożyczka bankowa. Bezwzględnie trzeba przestrzegać terminu spłaty i dlatego warto kilkukrotnie przemyśleć swoją obecną sytuację.

Większość instytucji pozabankowych będzie od nas wymagać przelania 1 grosza z konta bankowego w celu weryfikacji poprawności danych. Przelew musi być wykonany z konta pokrywającego się z danymi jakie wypełniliśmy na wniosku o pierwszą darmową pożyczkę.