Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

PożyczkaOK posiada w ofercie pożyczki ratalne bez dodatkowych zaświadczeń. Osoby zainteresowane pożyczką mogę wybrać jej kwotę od 1500 do 7000 złotych na okres od 6 do 30 miesięcy. Warunkami, które należy spełnić by otrzymać pozytywną decyzję o otrzymaniu pożyczki, jest posiadanie minimum 25 lat, posiadanie udokumentowanego i stałego dochodu oraz uzyskać pozytywną ocenę ryzyka, czyli ocenie zdolności kredytowej klienta. Osoby ubiegające się o pożyczkę nie mogą posiadać opóźnień w spłacaniu rat w innych instytucjach finansowych ani być obecnym w rejestrach dłużników Biura Informacji Gospodarczej.

Po wypełnieniu wniosku i weryfikacji zdolności kredytowej klienta decyzja o otrzymaniu pożyczki wydawana jest niezwłocznie – PożyczkaOK kontaktuje się z pożyczkobiorcą drogą telefoniczną lub smsową, w celu poinformowania o decyzji. Następnie firma przesyła na podany adres e-mail niezbędne dokumenty, takie jak warunki umowy czy harmonogram spłaty. Umowa w papierowej formie dostarczana jest poprzez kuriera – pożyczkę uzyskuje się po podpisaniu umowy i oddaniu jej kurierowi.

Kontakt z firmą PożyczkaOK możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Wnioski można składać za pośrednictwem strony o dowolnej porze.

Nasz serwis aktualizuje dostępny na stronie ranking ofert. W rankingu obecne są zarówno pożyczki krótkoterminowe, jak i ratalne. Na stronie udostępniliśmy również opinie o poszczególnych ofertach. Opinie o ofercie firmy PożyczkaOK znajdują się na dole strony.

PożyczkaOK opinie

  1. W styczniu, po nieoczekiwanie wysokich wydatkach na sylwestra, musiałam poratować się pożyczką. Wszystko poszło jak po maśle, polecam!

    Odpowiedz

Komentarze artykułu