Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

W ofercie firmy Ratka znajdują się pożyczki ratalne – ich maksymalna wysokość to 10 000 złotych, bez względu na to, czy pożyczkobiorca ubiega się o pożyczkę po raz pierwszy, czy kolejny. Pożyczki mogą być zaciągane na okres od 12 do 24 miesięcy. By uzyskać pożyczkę, osoba zainteresowana powinna spełnić takie wymogi jak znajdować się w przedziale wiekowym 20-80 lat, posiadać stały oraz udokumentowane źródło dochodu oraz nie być obecnym w rejestrze dłużników Biura Informacji Gospodarczej.

O decyzji o otrzymaniu pożyczki klient informowanuy jest drogą telefoniczną lub mailową tego samego dnia, w którym został złożony wniosek. Na wskazany podczas wypełniania wniosku adres mailowy przesyłane są niezbędne dokumenty. Następnie wysyłany jest kurier z umową w formie papierowej – po jej podpisaniu i otrzymaniu przez firmę przelewana jest pożyczka.

Do uzyskania pożyczki niezbędne jest podanie danych z dowodu osobistego oraz posiadanie numeru telefonu komórkowego i rachunku bankowego. Jest to standardowa procedura podczas ubiegania się o pożyczkę, niemniej jednak firma Ratka może poprosić o przekazanie dokumentów potwierdzających na przykład stały dochód.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych rankingów ofert pożyczek krótkoterminowych i ratalnych. Oprócz rankingów, w naszym serwisie dostępne są również opinie o poszczególnych pożyczkach. Opinie o ofercie firmy Ratka znajdują się w dolnej części naszego serwisu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznawania się z materiałami.

Ratka opinie

Komentarze artykułu