Search by category:
Nazwa
Ratkomat
Strona internetowa
www.ratkomat.pl
Godziny kontaktu
8:00-22:00 (pn.-pt.) oraz 9:00-18:00 (sob.)
Kwota pożyczki
1000 - 10000 zł
Okres pożyczki
21 - 24 miesięcy
Darmowa pożyczka
BRAK
Wymagany wiek
20 - 80 lat

Maksymalna pożyczka w firmie Ratkomat wynosi 10 000 złotych. Pożyczkobiorca ma możliwość wyboru okresu spłaty – zobowiązanie może być zaciągnięte na okres od 12 do 24 miesięcy. Jedynymi wymogami, by otrzymać pożyczkę jest ukończenie 20. roku życia, posiadanie stałego i udokumentowanego dochodu. Pożyczkobiorca nie może być obecny w rejestrze dłużników Biura Informacji Gospodarczej.

Po wyznaczeniu wysokości pożyczki oraz okresu spłaty, a także wypełnieniu niezbędnego wniosku, podejmowana jest decyzja o przyznaniu pożyczki lub jej odmowie. W sytuacji, kiedy klient otrzymał pozytywną decyzję I podpisał dostarczoną kurierem umowę, następuje wypłata pożyczki – ta może pojawić się na koncie pożyczkobiorcy w przeciągu jednego dnia roboczego od otrzymania pozytywnej decyzji.

W niektórych przypadkach firma Ratkomat może poprosić potencjalnego pożyczkobiorcę o przesłanie dokumentów, które potwierdzą zdolność kredytową – może to być między innymi zaświadczenie o dochodach czy zatrudnieniu. Wnioski rozpatrywane są w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Ratkomat oferuje kupony do 80% rabatu dla osób składających wniosek. Kupony dostępne są do pobrania dla klientów bez względu na przyznanie pożyczki czy odrzucenie wniosku.

W naszym serwisie dostępny jest ranking pożyczek krótkoterminowych oraz pożyczek na raty. Zapraszamy do szczegółowego zapoznawania się z dostępnym rankingiem, którego regularnie aktualizujemy. Na stronie dostępne są również opinie. Opinie o ofercie firmy Ratkomat dostępne są poniżej – zapraszamy.

Ratkomat opinie

  1. Zbyt dużo formalności. Firma przez przyznaniem pożyczki wymaga dokumentów potwierdzających płynność finansową. Nie polecam.

    Odpowiedz

Komentarze artykułu