Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

SMS365 oferuje pożyczki krótkoterminowe w wysokości 600 złotych za darmo, w przypadku zaciągania zobowiązania finansowego po raz pierwszy. W kolejnych pożyczkach obowiązują limity: maksymalna kwota drugiej pożyczki może wynosić maksymalnie 1200 złotych. W przypadku następnych są to kolejno: 1500, 2000, 2500 oraz 3000 złotych przy szóstej pożyczce. Wszystkie dostępne na stronie pożyczki można zaciągać na okres 15 lub 30 dni. Firma wymaga dokonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego grosza podczas procesu ubiegania się o pożyczkę.

SMS365 od 2009 roku działa jako pośrednik kredytowy, który zbiera oferty od różnych instytucji pożyczkowych – działa więc jako broker. Dodatkowo firma należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Kontakt z SMS365 możliwy jest w następujących godzinach pracy: od poniedziałku do piątku (7:00-22:00) oraz w soboty i niedziele (10:00-18:00).

W razie wystąpienia problemów ze spłatą pożyczki u któregokolwiek z dostępnych partnerów, SMS365 oferuje możliwość refinansowania zaciągniętej pożyczki. Wówczas klient ponosi koszt refinansowania pożyczki – ten ustalany jest indywidualnie.

Zapraszamy do przejrzenia dostępnego na naszej stronie rankingu. Poniżej dostępne są również opinie – zachęcamy Państwa do dzielenia się swoimi opiniami i ocenami, jeżeli posiadają Państwo doświadczenia związane z pożyczkami krótkoterminowymi.

SMS365 opinie

  1. Córka zalała laptopa z ważnymi danymi. Nie miałem na naprawę, ale pożyczyłem i spłaciłem za pieniądze z projektu, Polecam!

    Odpowiedz

Komentarze artykułu