Search by category:
Nazwa
Solven
Ocena
Solven
3.7 - 15 ocen
Strona internetowa
solven.pl
Godziny kontaktu
8:00-20:00 (pn.-pt.) oraz 10:00-18:00 (sb.-nd.)
Kwota pożyczki
300 - 5000 zł
Okres pożyczki
1 - 30 dni
Darmowa pożyczka
BRAK
Wymagany wiek
21 - 75 lat

Solven Finance oferuje pożyczki od 300 do 5000 złotych. O pożyczkę krótkoterminową ubiegać się mogą jedynie osoby, które mają ukończone 18 lat oraz posiadają pozytywną ocenę zdolności kredytowej – oznacza to, że nie mogą być wpisane w jakikolwiek rejestr dłużników. Podczas procesu ubiegania się o pożyczkę w Solven Finance pod uwagę brane są dane z dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego oraz konta bankowego. Maksymalna kwota pożyczki dla pierwszych klientów oscyluje wokół 1700 złotych – warto jednak podkreślić, że kwota ostateczna uzależniona jest od indywidualnej oceny potencjalnego pożyczkobiorcy.

Firma Solven Finance podejmuje decyzje o udzieleniu krótkoterminowej pożyczki w przeciągu godziny od złożenia wniosku. W sporadycznych przypadkach czas ten może się wydłużyć – ma to związek z dłuższą weryfikacją wniosku. W razie jakichkolwiek problemów, istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o 7, 14 lub 30 dni, co wiąże się z proporcjonalnymi opłatami dodatkowymi.

Dodatkowo Solven Finance oferuje swoim klientom konkurs – po pozytywnej rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę klienci otrzymują możliwość wzięcia udziały w konkursie, w którym nagrodą jest karta podarunkowa do salonów Empik o wartości 200 złotych.

Na naszej stronie dostępny jest szczegółowy ranking pożyczek krótkoterminowych. Udostępniamy również opinie. Opinie o pożyczkach dostępne są poniżej. Zapraszamy do zapoznania się zarówno z prezentowanymi opiniami, jak i z rankingiem.

Solven Finance opinie

Komentarze artykułu