Search by category:
Nazwa
Super grosz
Ocena
Super grosz
4.1 - 16 ocen
Strona internetowa
www.supergrosz.pl
Godziny kontaktu
8:00-20:00 (pn.-pt.) oraz 9:00-17:00 (sb.)
Kwota pożyczki
1000 - 15000 zł
Okres pożyczki
4 - 48 miesięcy
Darmowa pożyczka
BRAK
Wymagany wiek
21 lat

W ofercie Super Grosz znajdują się pożyczki ratalne w kwocie od 1000 do 15 000 złotych. Klienci, którzy po raz pierwszy będą korzystać z pożyczki na raty, mogą liczyć na maksymalną kwotę wynoszącą 10 000 złotych. Wyższe pożyczki przeznaczone są dla stałych klientów. Możliwe jest zaciągnięcie pożyczki ratalnej na okres od 4 do 48 miesięcy. Do otrzymania pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki wymagane jest ukończenie 21. roku życia. Potencjalny pożyczkobiorca będzie również weryfikowany w bazach danych Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej. Firma wymaga również potwierdzenia tożsamości. Klienci mogą wybrać metody weryfikacji – do wyboru oddany został system Konto X oraz GIRO. Istnieje również możliwość dokonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego grosza.

Przy wybraniu pierwszej metody weryfikacji – systemu Konto X – pieniądze mogą pojawić się na koncie pożyczkobiorcy bezzwłocznie po otrzymaniu decyzji pozytywnej. Przyznaną gotówkę można również odebrać na poczcie, o ile weryfikacja danych nastąpiła poprzez GIRO.

Biuro Obsługi Klienta dostępne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-17:00.

W naszym serwisie dostępny jest ranking pożyczek na raty oraz pożyczek krótkoterminowych. Publikowane są również opinie o ofertach. Opinie o pożyczce w Super Grosz dostępne są w dolnej części strony. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z udostępnionymi materiałami.

Super Grosz opinie

Komentarze artykułu