Search by category:
Nazwa
Super rata
Ocena
Super rata
3.9 - 14 ocen
Strona internetowa
www.superrata.pl
Godziny kontaktu
8:00-20:00 (pn.-pt.) oraz 9:00-17:00 (sb.-nd.)
Kwota pożyczki
1000 - 6000 zł
Okres pożyczki
12 - 30 miesięcy
Darmowa pożyczka
BRAK
Wymagany wiek
18 lat

Super Rata oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 100 do 6000 złotych. Klienci mogą ubiegać się o pożyczkę na okres od 12 do 30 miesięcy. Pożyczkę mogą otrzymać jedynie osoby, które ukończyły 21. lat, posiadają udokumentowane i stałe źródło dochodu oraz nie posiadają negatywnej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej, Biurze Informacji Gospodarczej oraz Krajowym Rejestrze Długów.

Formalności związane z udzieleniem pożyczki odbywają się za pośrednictwem internetu. Firma nie wymaga od swoich klientów poręczeń i zastawów. Osoby, które złożą wniosek o pożyczkę, mogą otrzymać decyzję w przeciągu kilku minut. Klienci informowani są również o odmowie udzielenia pożyczki. Podczas procesu ubiegania się o pożyczkę nie jest wymagane dokonywanie opłaty rejestracyjnej.

Biuro Obsługi Klienta oddane jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-17:00.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z rankingiem ofert pożyczek krótkoterminowych oraz pożyczek ratalnych, który jest przez nas regularnie aktualizowany. W naszym serwisie dostępne są także opinie o poszczególnych ofertach. Opinie o ofercie firmy Super Rata dostępne są w dalszej części serwisu. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi na naszej stronie materiałami.

Super Rata opinie

Komentarze artykułu