Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

Firma Syner posiada w ofercie pierwszą pożyczkę za darmo – maksymalnie do tysiąca złotych. Zarówno w przypadku promocyjnych pożyczek, jak i tych powyżej tysiąca złotych, okres zobowiązania wynosi 30 dni. Przy pożyczkach powyżej 1500 złotych obowiązują limity dotyczące wcześniejszych spłat. Chwilówkę o wysokości 2000 złotych możemy zaciągnąć po spłacie 5 pożyczek, z kolei pożyczkę o wysokości 3500 złotych już po 10 spłacie.

Niezbędnymi wymogami formalnymi podczas procesu ubiegania się o pożyczkę w Syner jest podanie danych z dowodu osobistego, numeru rachunku bankowego, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Dodatkowo należy posiadać stałe źródło dochodów oraz zdolność kredytową pozwalającą na spłatę zaciągniętej pożyczki. Omawiane produkty finansowe oferowane są osobom, które ukończyły 18. rok życia. Syner wymaga również dokonania przelewu weryfikacyjnego (1 zł).

Podczas procesu ubiegania się o pożyczkę wstępna decyzja przyznawana jest bezzwłocznie, po czym dokonuje się weryfikacja konta (po opłaceniu opłaty weryfikacyjnej). Następnie wniosek weryfikowany jest bardziej szczegółowo – po pozytywnej decyzji przelew pożyczki następuje w ciągu godziny.

Jeżeli chcą Państwo podzielić się swoimi doświadczeniami z korzystania z pożyczek krótkoterminowych, zapraszamy do pozostawienia komentarza w sekcji opinie. Poniżej prezentowane są opinie i oceny. Na naszej stronie znajduje się również ranking – zapraszamy do szczegółowego zapoznawania się z poszczególnymi pozycjami.

Syner opinie

Komentarze artykułu