Search by category:
Nazwa
Szybka gotówka
Ocena
Szybka gotówka
3.5 - 8 ocen
Strona internetowa
szybkagotowka.pl
Godziny kontaktu
8:00-19:00 (pn.-pt.) oraz 9:00-17:00 (sb.-nd.)
Kwota pożyczki
100 - 7000 zł
Okres pożyczki
1 - 65 dni
Darmowa pożyczka
6000 zł
Wymagany wiek
18 lat

Szybka Gotówka oferuje pożyczki krótkoterminowe w wysokości od 100 do 7000 złotych na maksymalny okres 65 dni. Kwota powyżej 6000 złotych dostępna jest jedynie dla stałych klientów. Oferta skierowana jest do osób, które ukończyły 18. rok życia, mają osobisty rachunek bankowy oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Dodatkowym wymaganiem by uzyskać pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki jest nie posiadanie jakichkolwiek zaległości ze spłatą uprzednio zaciągniętych pożyczek lub kredytów. Decyzję odmowną otrzymają osoby nieposiadające stałego dochodu oraz które są wpisane na listę dłużników.

Po wypełnieniu wniosku decyzję o przyznaniu pożyczki można otrzymać bezzwłocznie, pieniądze powinny pojawić się na koncie w przeciągu 15 minut od otrzymania decyzji – jest to jednak uzależnione od godzin pracy firmy oraz od sesji bankowych. Kontakt z Szybką Gotówką możliwy jest od poniedziału do piątku w godzinach 8:00-19:00 oraz w soboty i w niedziele w godzinach 9:00-17:00.

Szybka Gotówka umożliwia refinansowanie zaciągniętej pożyczki na okres 7, 14 lub 30 dni, co wiąże się z dodatkowymi kosztami przedłużenia terminu spłaty zobowiązania.

Na naszym portalu dostępny jest szczegółowy i regularnie aktualizowany ranking krótkoterminowych pożyczek. Dostępne są również opinie o poszczególnych ofertach, zarówno chwilówek, jak i pożyczke na raty. Opinie o ofercie Szybkiej Gotówki dostępne są poniżej. Zapraszamy do regularnego odwiedzania rankingów.

Szybka Gotówka opinie

  1. Córka zalała laptopa z ważnymi danymi. Nie miałem na naprawę, ale pożyczyłem i spłaciłem za pieniądze z projektu, Polecam!

    Odpowiedz

Komentarze artykułu