Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

Szybka Moneta oferuje pożyczki od 200 zł do 5000 zł. Dla osób, które po raz pierwszy będą korzystać z oferty, przewidziana jest darmowa pożyczka do 1000 zł. Pożyczkobiorcy otrzymują możliwość pożyczenia odpowiedniej sumy na okres od 5 do 30 dni. Minimalnym wiekiem, od którego można zostać pożyczkobiorcą, to 21 lat. To, co jest charakterystyczne dla ofert dostępnych na stronie szybka-moneta.pl, to wysokość pożyczek, które uzależnione są od naszej historii pożyczkowej.

Dla klientów, którzy korzystają z pożyczki po raz pierwszy, maksymalna jej kwota to 1000 zł. Po terminowej spłacie kwota pożyczki wzrasta do 2500 zł. Po dwukrotnym spłaceniu pożyczek, klientom oferowana jest możliwość pożyczenia sumy 3000 zł. Następnym limitem jest już 4000 złotych – maksymalną pożyczką dla osób, które terminowo spłaciły w sumie pięć pożyczek, jest 5000 złotych.

Proces weryfikacyjny odbywa się za pomocą przelewu jednego grosza. Opłata rejestracyjna wynosi 1 grosz i służy celom weryfikacyjnym. Decyzja o przyznaniu pożyczki udzielana jest po dokonaniu opłaty rejestracyjnej.

Poniżej udostępniliśmy Państwu opinie – zapraszamy do szczegółowego zapoznania się zarówno z prezentowanymi opiniami, jak i z dostępnym na naszej stronie rankingiem pożyczek krótkoterminowych. Dzięki temu mogą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej o ofertach chwilówek w zdecydowanie krószym czasie.

Szybka Moneta opinie

  1. Bardzo podoba mi się pomysł opierania wysokości pożyczek, zależnie od historii kredytowej. To nie moja pierwsza pożyczka, więc nie mam z ty problemów.

    Odpowiedz
  2. Bardzo podoba mi się pomysł opierania wysokości pożyczek, zależnie od historii kredytowej. To nie moja pierwsza pożyczka, więc nie mam z ty problemów.

    Odpowiedz

Komentarze artykułu