Search by category:
Nazwa
TAKto
Ocena
TAKto
3.4 - 12 ocen
Strona internetowa
www.taktofinanse.pl
Godziny kontaktu
8:00-21:00 (pn.-pt.)
Kwota pożyczki
500 - 25000 zł
Okres pożyczki
6 - 36 miesięcy
Darmowa pożyczka
BRAK
Wymagany wiek
22 - 75 lat

TakTo Finanse znajduje się na rynku od 2012 roku. Firma oferuje dla swoich klientów pożyczki ratalne w wysokości od 500 do 25 000 złotych. Pożyczkobiorca ma możliwość zaciągnięcia zobowiązania finansowego na okres od 6 do 36 miesięcy. Podczas procesu ubiegania się o pożyczkę potencjalny pożyczkobiorca zobowiązany jest do podania różnych dokumentów poświadczających dochód. Rodzaj dokumentów ściśle uzależniony jest od rodzaju dochodu – na przykład przy uzyskiwaniu dochodu z tytułu umowy o pracę niezbędne jest przesłanie bankowego potwierdzenia wpływu pencji lub zaświadczenia o zatrudnieniu oraz zarobkach. Niemniej jednak firma akceptuje różne źródła dochodu, w tym deklarowane – podczas ubiegania się o pożyczkę klient może wskazać swoje źródło dochodu jako umowę o pracę, zasiłki czy dzierżawę.

Decyzja o przyznaniu pożyczki może pojawić się w przeciągu godziny od złożenia wniosku. W 15 minut od uzyskania decyzji pozytywnej o przyznaniu pożyczki pieniądze mogą pojawić się na koncie pożyczkobiorcy dzięki usłudze BlueMedia.

Infolinia dla nowych klientów pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00.

Na naszej stronie znajduje się regularnie aktualizowany ranking pożyczek krótkoterminowych. Osoby zainteresowane mogą również znaleźć opinie o poszczególnych ofertach pozabankowych instytucji finansowych. Opinie o ofercie TakTo Finanse dostępne są w poniższej części strony. Zapraszamy Państwa do regularnego odwiedzania naszych rankingów.

TakTo Finanse opinie

Komentarze artykułu