Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

Tani Kredyt oferuje pierwszą pożyczkę za darmo w wysokości do 3100 złotych. W przypadku promocji dla nowych klientów Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%. Termin pożyczki wynosi od 5 do maksymalnie 30 dni. Stali klienci mogą liczyć na możliwość zaciągnięcia pożyczki do 6000 złotych.

W firmie Tani Kredyt pożyczki krótkoterminowe udzielane są osobom, które ukończyły 20. rok życia. Oprócz standardowych wymogów podczas korzystania z tego rodzaju produktów finansowych Tani Kredyt wymaga od potencjalnych pożyczkobiorców także braku obecności w jakimkolwiek rejestrze dłużników. Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00, a także w weekendy w godzinach 9:00-17:00.

Podczas procesu ubiegania się o pożyczkę krótkoterminową Tani Kredyt wymaga dokonania opłaty weryfikacyjnej w postaci przelewu. Opłata powinna zostać dokonana z rachunku bankowego potencjalnego pożyczkobiorcy – jest to niezbędne, aby decyzja o przyznaniu pożyczki była pozytywna. Kiedy opłata rejestracyjna zostanie zaksięgowana, Tani Kredyt przeanalizuje złożony przez ewentualnego pożyczkobiorcę wniosek.

Na naszym portalu dostępne są opinie oraz oceny – zapraszamy także do zapoznania się z obszernym i często aktualizowanym rankingiem zarówno pożyczek krótkoterminowych, jak i ratalnych.

Tani Kredyt opinie

  1. Rozpatrywałam wiele ofert róznych firm i ta jest dla mnie najlepsza. 🙂 Pomysł na pierwsza darmową chwilówke jest super.

    Odpowiedz

Komentarze artykułu