Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

Oferta firmy Karta Trzynastka różni się od standardowych ofert pozabankowych instytucji pożyczkowych. Firma oferuje pożyczkę maksymalnie do 4000 złotych – koszty pożyczki związane są jednak z sumą, którą klient wykorzysta. Pożyczka dostępna jest w formie karty kredytowej, która może być wykorzystywana jedynie wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Jedynymi kosztami są opłaty od wykorzystanych kwot liczone w cyklach dziennych. Do kwot dodatkowo zalicza się również wyciągnięcie gotówki z bankomatu za pomocą karty Trzynastka (koszt 5 zł) oraz sprawdzenie stanu konta w bankomacie (koszt 1,5 zł). Maksymalnym okresem korzystania z tego rodzaju możliwości jest 9 miesięcy.

O Kartę Trzynastka może ubiegać się jedynie osoba, która znajduje się w przedziale wiekowym od 22 do 70 lat oraz posiada pozytywną ocenę zdolności kredytowej. Dzięki terminowemu regulowaniu rachunków klient może uzyskać propozycję zwiększenia dostępnego na karcie limitu. By otrzymać kartę, niezbędne jest posiadanie ważnego dowodu osobistego, aktywnego numeru telefonu komórkowego, adresu e-mail oraz rachunku bankowego.

Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00 oraz w soboty i w niedziele w godzinach 10:00-18:00.

Udostępniamy Państwu szczegółowy i aktualizowany na bieżąco ranking ofert pożyczek krótkoterminowych oraz pożyczek na raty. W naszym serwisie dostępne są również opinie. Opinie o ofercie firmy Karta Trzynastka znajdą Państwo na dole strony – zapraszamy do regularnego odwiedzania rankingów.

Trzynastka opinie

  1. Córka zalała laptopa z ważnymi danymi. Nie miałem na naprawę, ale pożyczyłem i spłaciłem za pieniądze z projektu, Polecam!

    Odpowiedz

Komentarze artykułu