Search by category:
Nazwa
Visset
Ocena
Visset
3.3 - 7 ocen
Strona internetowa
visset.pl
Godziny kontaktu
8:00-20:00 (pn.-pt.) oraz 9:00-18:00 (sb.)
Kwota pożyczki
300 - 4000 zł
Okres pożyczki
1 - 30 dni
Darmowa pożyczka
1000 zł
Wymagany wiek
20 - 75 lat

Visset oferuje pożyczki krótkoterminowe dla klientów indywidualnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. W obu przypadkach maksymalne kwoty pożyczki są takie same – zainteresowani klienci mogą ubiegać się o 4000 złotych. Także w obu przypadkach przewidziana jest promocja pierwszej pożyczki za darmo – dla osób indywidualnych maksymalna jej wysokość to 1000 złotych, z kolei dla osób prowadzących działalność gospodarczą jest to już 1500 złotych.

Otrzymanie pożyczki krótkoterminowej w firmie Visset związane jest ze spełnieniem warunków. Pożyczki udzielane są osobom, które znajdują się w przedziale wiekowym 20-75 lat oraz nie są obecne w różnych rejestrach dłużników, takich jak Krajowy Rejestr Długów, ERIF czy Biuro Informacji Gospodarczej.

Firma wymaga od osób składających wniosek wykonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego złotego. Po decyzji o przyznaniu pożyczki pieniądze na koncie pożyczkobiorcy mogą pojawić się bezzwłocznie – pod warunkiem, że pożyczkobiorca ma konto w PKO BP. W innych przypadkach czas oczekiwania uzależniony jest od godzin księgowania transz pomiędzy bankami.

Na bieżąco aktualizujemy ranking pożyczek krótkoterminowych oraz ratalnych. Na naszej stronie dostępne są również opinie o różnych ofertach. Opinie o ofercie Visset znajdują się poniżej – zapraszamy do regularnego odwiedzania zarówno dostępnych rankingów, jak i przejrzenia zamieszczonych opinii.

Visset opinie

Komentarze artykułu