Search by category:
Nazwa
Vivus
Ocena
Vivus
3.4 - 15 ocen
Strona internetowa
vivus.pl
Godziny kontaktu
9:00-17:00 (pn.-pt.)
Kwota pożyczki
100 - 7500 zł
Okres pożyczki
1 - 30 dni
Darmowa pożyczka
3000 zł
Wymagany wiek
20 - 75 lat

Pożyczki krótkoterminowe w Vivus oferowane są w kwocie od 100 do 7500 złotych. Dla nowych klientów przewidziana jest promocja w postaci pierwszej pożyczki za darmo (rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 0%), o ile nie przekroczy ona kwoty 3000 złotych. Przy kolejnej pożyczce oraz po zalogowaniu się na stronie vivus.pl pożyczkobiorcy otrzymują możliwość pożyczenia nawet 7500 złotych. Okres, na który można zaciągać zobowiązania w firmie Vivus, wynosi od 1 do 30 dni.

Dodatkowo do każdej pożyczki przewidziany jest bon wakacyjny do wykorzystania na stronie fly.pl – warunki promocji dostępne są na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Do zaciągnięcia pożyczki w firmie Vivus niezbędne jest podanie danych z dowodu osobistego oraz posiadanie konta bankowego I telefonu komórkowego. Pożyczki udzielane są osobom, które ukończyły 19. rok życia. Podczas procesu ubiegania się o pożyczkę pod uwagę brana jest również ocena zdolności kredytowej.

Pożyczka może pojawić się na koncie pożyczkobiorcy w przeciągu piętnastu minut od pozytywnego zweryfikowania złożonego wniosku. Decyzje wydawane są w godzinach pracy Działu obsługi klienta – podczas dni roboczych są to godziny od 8:00 do 22:00, w weekendy z kolei – od 8:00 do 20:00.

Poniżej znajdują się opinie – zachęcamy do szczegółowego zapoznania się. Na naszym portalu dostępne są nie tylko opinie, ale również ranking ofert pożyczek krótkoterminowych. Zapraszamy do zapoznania się z udostępnionymi I aktualizowanymi przez nas materiałami.

Vivus opinie

  1. Zbyt dużo formalności. Firma przez przyznaniem pożyczki wymaga dokumentów potwierdzających płynność finansową. Nie polecam.

    Odpowiedz

Komentarze artykułu