Search by category:
Ustaw poprawną nazwę pożyczki!

W ofercie firmy Wandoo znajdziemy pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 300 złotych do maksymalnie 5000 złotych. Okres, na jaki możemy zaciągnąć powyższe zobowiązanie wynosi od 10 do 30 dni. Dla pierwszych klientów firma oferuje pożyczkę bez prowizji i żadnych ukrytych kosztów – promocja dotyczy pożyczek wyłącznie do kwoty 2500 złotych. Potencjalni pożyczkobiorcy muszą spełnić trzy wymagania, aby ich wniosek został zaakceptowany, a pieniądze pojawiły się na koncie. Są to: ukończenie 20. roku życia, brak opóźnień w spłatach innych zobowiązań finansowych czy brak obecności w rejestrze dłużników oraz posiadanie konta bankowego i telefonu komórkowego. Są to niezbędne wymagania do udzielenia pożyczki przez firmę Wandoo.

Dodatkowo firma nie wymaga przelewu weryfikacyjnego – weryfikacja klientów odbywa się na podstawie usługi Instantor. Proces decyzyjny może ulec zakończeniu nawet w kilka minut po złożeniu wniosku. Jednocześnie firma Wandoo oferuje możliwość refinansowania pożyczki na okres 14 lub 30 dni, co wiąże się z typowymi kosztami przedłużenia spłaty. Kontakt z firmą może odbywać się od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00-20:00 (w tygodniu) oraz 9:00-17:00 (sobota).

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami. Opinie dostępne na naszej stronie mają wpływ na pozycję w rankingu chwilówek. Jeżeli są Państwo zainteresowani pożyczką, to opinie z pewnością będą Państwa interesować. Poniżej znajdują się opinie oraz oceny. Zachęcamy również do zapoznania się z dostępnym na naszej stronie rankingiem.

Wandoo opinie

  1. Brakowało mi na wyjazd wakacyjny z rodziną, jednak obawiałem się chwilówek. Na szczęście dzięki pierwszej darmowej, mój domowy budżet tego nie odczuł.

    Odpowiedz

Komentarze artykułu